Privatumo politika

edgeriality.com vertina ir supranta jūsų privatumą ir yra įsipareigojusi apsaugoti dalį arba visą asmeninę informaciją, kurią bendrinate su mumis mūsų svetainėje. Galite naršyti mūsų internetinėje platformoje nepateikdami mums jokių asmeninių duomenų (išskyrus slapukus ir žymas, minimus mūsų politikoje). Kai pateikiate mums savo asmeninę informaciją, kad galėtumėte atsakyti į paslaugas, kurių paprašėte, arba jei nuspręsite susisiekti su mumis dėl išsamesnės informacijos, šioje politikoje pateikiama išsami apžvalga, kaip renkame ir naudojame jūsų asmeninę informaciją.

Asmens duomenų tvarkymas – kas atsakingas?

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra edgeriality.com, privatumo politikoje paprastai vadinamas „edgeriality.com“, „Mes“, „Mums“ arba „Mus“.

Kaip renkame ir naudojame duomenis?

Asmens duomenys yra bet kokia informacija arba duomenys, naudojami vartotojui identifikuoti, įskaitant tokius duomenis kaip vardas, pavardė, fizinis adresas, el. pašto adresas, gimimo data, kontaktinė informacija, lytis, pramonė, asmeniniai interesai ir kiti duomenys, reikalingi paslaugai teikti. paprašė vartotojas. jūs esate vartotojas.

Duomenys pasiteiravimui ir klientų aptarnavimui

Svetainė renka jūsų asmeninę informaciją ir saugo tokią informaciją kaip jūsų vardas, el. pašto adresas, fizinis adresas ir kontaktinis numeris, kai vartotojas pateikia užklausą arba naudojasi mūsų paslaugomis. Šią informaciją naudojame tik susisiekdami su jumis, kad padėtume atlikti apklausą, kurios paprašėte.

Duomenys mūsų svetainės ir paslaugų priežiūrai ir plėtrai

Svetainė gali naudoti jūsų pateiktus asmens duomenis, įskaitant IP adresą, žiniatinklio žurnalus, žiniatinklio švyturius, pikselių žymas ir slapukus, kai naršote svetainėje, užsakote atlikti svetainės apklausą arba įrašote, kad administruotų ir pagerintų svetainę bei jos paslaugas. statistinei analizei. apibrėžta slapukų politikoje. (Nuoroda į slapukų politiką)

Slapukai, žiniatinklio švyturiai ir pikseliai

Taip pat renkame pikselius, žiniatinklio signalus ir slapukus pagal svetainės slapukų politiką (nuoroda į slapukų politiką). Vartotojas gali keisti slapukų nustatymus ir instrukcijas slapukų politikoje per interneto naršyklę.

Teisinė bazė ir gydymas

Visų asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas grindžiamas tik šiais:

1. Įsipareigojimas vykdyti aukščiau paminėtą informacijos tvarkymą iki verslo veiklos pabaigos arba iki esamos veiklos su Jumis užbaigimo.

2. Jei svetainė naudoja asmeninius duomenis tik mūsų platformai kurti ir statistikai analizuoti. Pagrindinis teisėtas duomenų rinkimo pagrindas yra atlikti minėtą analizę ir atlikti patobulinimus.

Duomenys, kuriais reikia dalytis ir atskleisti

Kadangi edgeriality.com yra pasaulinė įmonė, visa jūsų asmeninė informacija gali būti bendrinama su kitais edgeriality.com biurais ar filialais visame pasaulyje. Kiekvienai iš šių organizacijų taikoma nurodyta privatumo politika ir jos yra saistomos duomenų perdavimo ir duomenų apsaugos sutarčių.

edgeriality.com gali dalytis jūsų pateikta asmenine informacija su kitomis įmonėmis ar asmenimis, atsižvelgdama į aplinkybes:

1. Kai svetainė gauna jūsų sutikimą dalytis informacija;

2. Jei svetainė yra įpareigota siųsti informaciją susijusioms trečiosioms šalims, siekiant užtikrinti Jums klientų aptarnavimą (svetainėje pateikiami tik duomenys, reikalingi įmonėms kokybiškesnėms paslaugoms teikti, o jautrius duomenis draudžiama naudoti kitais tikslais).

3. Viso ar dalies turto ar akcijų, susijusių su edgeriality.com, arba susijungimo, susijusio su ankstesnėmis derybomis, perdavimas ar perdavimas.

4. Kai ir kur reikia verslo tyrimams ar auditams arba tiesiog sprendžiant grėsmes saugumui ar skundams, siekiant užkirsti kelią neteisėtam paslaugų naudojimui, apginti Svetainę nuo trečiųjų šalių skundų / pretenzijų arba padėti atlikti tyrimus ar užkirsti kelią sukčiavimui.

5. Atskleiskite asmeninę informaciją, kai to reikalaujama pagal įstatymus arba esant kritinėms situacijoms, siekiant apsaugoti asmenis ir svetainę.

Svetainė nebendrins ir neparduos mūsų svetainėse naudotojų pateiktos asmeninės informacijos kitoms trečiosioms šalims rinkodaros tikslais, nebent svetainė aiškiai įspėja vartotoją ir gaus jūsų sutikimą dalytis.

Visais aukščiau minėtais tikslais naudotojų mums pateikti asmens duomenys gali būti perduoti gavėjams visame pasaulyje (esantiems už EEE/ES ribų), kuriems tam tikromis sąlygomis gali būti suteikta labai ribota apsauga, palyginti su ta, kuri teikiama EEE. ES. Svetainėje, perduodant duomenis į šalis, esančias už EEE/ES ribų, taikomos Europos Komisijos apibrėžtos standartinės sutarties sąlygos, kurios garantuoja pageidaujamą Jūsų asmens duomenų apsaugą. Standartines sutarties nuostatas galima rasti šioje nuorodoje: http://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/transfer/index_en.htm.

Duomenų priežiūra

edgeriality.com saugo jūsų asmens duomenis tik tiek, kiek tai būtina duomenų rinkimo tikslui. Tai reiškia, kad edgeriality.com ištrins visus jūsų duomenis, kai bus pasiektas tikslas, nebent svetainė turi teisėtą priežastį saugoti jūsų duomenis ilgesnį laiką arba yra įpareigota saugoti duomenis pagal galiojančius įstatymus. Todėl anoniminiai duomenys gali būti saugomi ilgesnį laiką.

Duomenų subjektų teisės

Vartotojai, gyvenantys EEE/ES, bet kuriuo metu gali prašyti ištaisyti arba visiškai ištrinti savo asmens duomenis. Tačiau svarbu pažymėti, kad visiškas ištrynimas tik neleis edgeriality.com apdoroti jūsų užklausų ar teikti kitas paslaugas. Vartotojai turi teisę prašyti mūsų įrašuose saugomų asmens duomenų kopijos.

Vartotojai taip pat turi teisę reikalauti apriboti jų asmens duomenų naudojimą (jei manote, kad informacija yra neteisinga) arba net nutraukti visų savo asmens duomenų naudojimą (pavyzdžiui, asmens duomenų naudojimą siekiant pagerinti paslaugų teikimas).

Naudotojai, turintys paskyrą edgeriality.com, gali atsisakyti gauti rinkodaros pranešimus iš svetainės, koreguodami nustatymus „Redaguoti arba peržiūrėti mano profilį“. Vartotojai taip pat gali atsisakyti prenumeratos el. paštu arba SMS žinute, paspaudę prenumeratos atsisakymo nuorodą arba vadovaudamiesi žinučių siuntimo paslaugų sustabdymo instrukcijomis. Naudotojai taip pat gali susisiekti su mumis dėl kitų abejonių ir klausimų žemiau nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Duomenų saugumas

edgeriality.com saugo visus nedidelius ir svarbius duomenis, kuriuos mums siunčiate elektroniniu, fiziniu ir elektroniniu būdu, ypatingą dėmesį skirdami naujoms technologijoms, diegimo išlaidoms, duomenų apdorojimo pobūdžiui, kontekstui ir apimčiai bei rizikai. susijusius su Jūsų asmens duomenų tvarkymu. Nepaisant mūsų vykdomų saugumo procesų, negalime garantuoti visų jūsų mums pateiktų duomenų saugumo, todėl raginame savo vartotojus imtis visų būtinų atsargumo priemonių, kad būtų užtikrintas jų asmens duomenų saugumas naršant internete.

Trečiosios šalys ir filialų svetainės

Svetainėje yra nuorodų į kitas skirtingų įmonių valdomas svetaines. edgeriality.com saugo jūsų asmeninę informaciją ir nesidalina ja su šiomis trečiųjų šalių svetainėmis ir nėra atsakinga už jų privatumo politiką ar praktiką. edgeriality.com ragina perskaityti ir atsižvelgti į šių įmonių nustatytas privatumo taisykles. Kai kurioms iš šių trečiųjų šalių svetainių gali būti suteikta licencija naudoti edgeriality.com logotipą, net jei jos nėra valdomos edgeriality.com. Svetainė nėra atsakinga už tokių trečiųjų šalių svetaines ir privatumo praktiką, susietas su mūsų svetaine. Kai išeinate iš mūsų svetainės ir pasiekiate šiuos trečiųjų šalių svetainės puslapius,
programas ir įrankius, pvz., „WordPress“ vartotojams. Šios trečiųjų šalių svetainės gali gauti tam tikrą informaciją, kai bendraujate su mumis svetainėje naudodami jų įrenginius ir programas pagal jų privatumo politiką.

Duomenų apsaugos politikos keitimas

Edvardiality.com retkarčiais atnaujins šią privatumo politiką. Svetainėje skelbiame pranešimą, jei labai pasikeičia asmens duomenų naudojimas.

Prašymai dėl asmens duomenų apsaugos

edgeriality.com yra patikima ir atsakinga jautrių asmens duomenų tvarkymo platforma ir skatina sąžiningai naudotis aukščiau nurodytomis teisėmis, siunčiama adresu contact@edgeriality.com.

ES/EEE vartotojai savo skundus dėl jų asmens duomenų tvarkymo svetainėje edgeriality.com gali pateikti savo šalies kompetentingai priežiūros institucijai.